Bilinçsiz Şekilde Yapılan Spor Zarar Veriyor
15 Nisan 2019
Lezzetiyle Damaklarda İz Bırakan Tokat Kebabı Cep Yakıyor!
15 Nisan 2019

Fiyat/performans ile dikkatleri üzerine çeken Xiaomi, yeni akıllı  televizyon modeliyle ilgili yeni detaylar paylaştı. Yeni modeller yakında kullanıcılarla buluşuyor.

Akıllı telefonlarıyla gündemden düşmese de Çin’in en popüler televizyon markalarından da biri olan Xiaomi, yeni televizyon modeli için gün saydığını açıkladı. Firmanın TV departmanının Genel Başkanı Li Xiaoshuang, yeni televizyon modelinin bu ay gerçekleşecek olan bir sunumla beraber kullanıcıların beğenisine sunulacağını onayladı. Firmanın bir önceki modeli olan Xiaomi Mi TV 4A ise yeni ürün dedikodularına rağmen yok satmaya devam ediyor. Yaklaşık 180 dolar fiyatıyla fiyat/performans çıtasını zorlayan model temel versiyonunda 32 inç boyutunda bir ekrana sahip. Mi TV 4A’nın özellikleri ise gelecek modelle ilgili bir fikrimizin olmasını sağlayabilir.

Bir önceki model neler sunuyor?

En düşük özellikli temel versiyonun özelliklerine bakarsak; Mi TV 4A, 32 inç boyutundaki ekranında kullanıcılara 1366×768 piksel çözünürlük sunuyor. İzleme açısı 178 derece olarak açıklanan akıllı TV modeli gücünü 1,5 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemcisinden alıyor. İşlemci gücüne ise 1 GB RAM eşlik ediyor. Mi TV 4A aynı zamanda 8 GB dahili haızayı da beraberinde getiriyor. İki adet 10W’luk stereo hoparlöre sahip olan modelin bağlantı seçenekleri ise şu şekilde: üç HDMI, bir AV portu, bir Ethernet girişi, iki USB 2.0 portu ve kulaklık çıkışı. Mi TV 4A modeliyle beraber firma aynı zamanda PatchWall UI sistemini de tanıtmıştı. Kullanıcı etkileşimine göre içerik öneren sistem izleme deneyimini de artırıyor

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir