Twitter’a uzun zamandır beklenen özellik geliyor!

Saç dökülmesine karşı muhteşem etki sağlayan losyon
21 Kasım 2018
MEB duyurdu: Bu yıl ücretsiz olacak!
21 Kasım 2018

Twitter’da kullanıcıların en çok şikayet ettiği konu olan tweet düzenleme özelliği sonunda geliyor. Twitter CEO’su Jack Dorsey’i de baskı altına almış olacak ki en sonunda bu konudaki sessizliğini bozdu.

Kullanıcıların en büyük şikayetlerinden olan, atılan tweet’ler için düzenleme seçeneğinin olmaması, Twitter CEO’su Jack Dorsey’i de baskı altına almış olacak ki en sonunda bu konudaki sessizliğini bozdu.

“BİR SÜREDİR BU KONU ÜZERİNE DÜŞÜNÜYORUZ”

Yeni Delhi’de yapılan etkinlikte konuşan Dorsey “Bir süredir bu konu üzerinde biz de düşünüyoruz ve bu özelliği getirmeyi planlıyoruz fakat şu an acele etmiyoruz” dedi.

Bu tarz mükemmeliyetçi bir yaklaşım anlaşılabilir fakat artık bu özellik gelecek dedikten sonra bu yoldan dönüş olmayacağı kesin. Birçok kullanıcı Twitter kurulduğundan bu yana bu özelliğin olması gerektiğini söylüyordu.

“ESKİ TWEETLER DE DÜZENLENEBİLECEK”

Dorsey, “Birçok insan düzenleme butonunun gelmesini istiyor çünkü yazım hatası veya yanlış URL gibi hatalar yapabiliyorlar” dedi. Ayrıca atılan eski tweet’lerin de düzenlenebileceğini de söyledi.

Dorsey, atılan bir tweet’i tamamen değiştirme ihtimaline karşı Twitter’ın sınırsız bir düzenleme istemediğini de ekledi. Öyle ya da böyle gelecek olan düzenleme özelliğinden tek beklenilen çok uzun süre bekletmemesi.

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir