Elektrikli Vespa fiyatı ile dikkat çekiyor!
24 Mart 2019
Güvercin Göğüs Hastalığı Nedir? Hakkında Bilgiler
24 Mart 2019

Gelişmiş teknolojileriyle tüm rakiplerinden farklılaşan Tesla gelişmiş çağırma adındaki yepyeni bir özelliğini daha duyurdu. Tesla halihazırda çağırma özelliğiyle sadece ileri geri yapabilirken yeni özellikle birlikte ayağınıza kadar gelebilecek!

Tesla gelişmiş çağırma neler sunuyor?

Tesla otomobiller yüksek güçlü elektrikli motorları, şık tasarımlar ve yüksek menzillerinin yanı sıra gelişmiş teknolojileriyle de adından sıkça bahsettiriyor. Otopilot özelliğine sahip otomobiller şimdilik sürücüsüz kullanılamıyor ama Tesla’nın duyurduğu yeni özelliği ilerde nelerle karşılaşacağımız konusunda bizlere küçük bir ön gösterim sunuyor.

Tesla Enhanced Summon yani gelişmiş çağırma adı verilen yeni özellikle birlikte artık otomobilinizi mobil uygulamanızdan 150 metre çapındaki herhangi bir noktaya göndermenize veya getirmenize olanak sağlıyor.

Bir süredir kullanımda olan bu çağırma özelliğinde sadece ileri veya geri gidebilen otomobil artık sağa veya sola manevralarda yapabiliyor. Henüz son kullanıcıya sunulmayan bu özellik beta aşamasında.

Elon Musk çok yakında otomobillere birçok yeni özellikler sunacağını müjdelerken 150 metrelik kapsama alanında genişleyeceğinden hiç şüphemiz yok.

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir