Son trend açık mutfaklar Nelerdir ?

Henüz 16 yaşında 60’ı aşkın madalya kazandı
25 Aralık 2017
Anne adaylarına ve emziren annelere 5 altın öneri
27 Aralık 2017

Mutfak dekorasyonunda yeni trendler

Evimizin en dekoratif rahat ve şık yeri muhakkak ki mutfaklar olmalı… İşte bunun için hazırlanan harika mutfak önerileri

Özellikle yemek yapmayı, ailece akşam yemeklerini ve kahvaltılarını ve misafir ağırlamayı sevenler için evlerin en vazgeçilmez yaşam alanı şüphesiz ki mutfaktır.
Bu kadar önemli bir yaşam alanı olduğu için de mutfak tasarım ve dekarasyonlarında her geçen gün yeni gelişmeler oluyor. Peki son mutfak dekorasyonu trendlerini öğrenmek ister misiniz? Bu yazımızda sizin için 2016 yılı mutfak modasının en çarpıcı örneklerini derledik.

Beyaz mutfakların yerini gri alıyor
Beyaz mutfakların modası hiçbir zaman geçmez, ancak özellikle 2016 sezonuyla birlikte gri mutfaklar dekorasyon dünyasında öne çıkıyor. Gri mutfak dolapları hem stil sahibi dokularıyla hem de karakterli duruşlarıyla estetik açıdan eşsiz bir görünüm kazandırıyor. Eğer mutfağınızda çok para harcamadan son trendlere uyum sağlamak istiyorsanız mutfak dolaplarınızı griye boyamak bunun en kolay yolu!

Country tarz mutfaklar
Son yıllarda mutfaklarda endüstriyel tarz hakimdi ancak dekorasyon uzmanlarına göre önümüzdeki yıllarda endüstriyel mutfak tasarımlarının yerini daha geleneksel tarzlı ve sıcak bir atmosfere sahip tasarımlar alacak gibi görünüyor. Geleneksel ve sıcak denilince de akla ilk gelen dekorasyon tarzı couantry oluyor elbette. Hem samimi, hem şık, hem de fonksiyonel özelliklere sahip country mutfaklar son mutfak trendlerinin başında geliyor.


Vintage esintiler
Dediğimiz gibi artık sıcak ve geleneksel mutfaklar revaçta. Bu tanıma uyan ve hem modada hem de dekorasyonda son yıllarda sıkça karşımıza çıkan ve stili ve estetiğiyle göz dolduran bir diğer tarz ise pek tabii ki vintage. Eğer evinize yeni bir mutfak yaptırmayı düşünüyorsanız vintage esintileri taşıyan nostaljik ve şık modelleri tercih etmenizi öneririz.

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir