Sinemalarda Bir Bilet Alana 2. Bilet Hediye

Tokat-Kaz Gölü
28 Aralık 2018
‘Sıfır Atık’ eğitimi
28 Aralık 2018

Vodafone, müşterilerine oldukça güzel bir sinema bileti kampanyası fırsatı sunuyor. Vodafone Red sinema bileti kampanyası sayesinde bir adet alan müşteriye 2. Bilet anında hediye… İşte Vodafone Red sinema bileti kampanyasının detayları…

” Vodafone Red ” müşterileri, sinema salonlarından ” bir bilet aldıkları zaman 2. biletlerini anında ücretsiz ” olarak alabilirsiniz.

Kampanyadan Hangi Günler Faydalanılıyor?

Vodafone Red müşterileri kampanyadan ” Pazartesi “, ” Perşembe “, ” Cuma ” ve ” Pazar ” günleri faydalanıyor.

NOT: ” Kazanılan bilette seans sınırlaması yoktur. İstenilen seansa yer olduğu durumunda girilebilir. ”

Kampanyandan nasıl Faydalanılır?

Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Red Avantaj Cepte uygulamasını indirebilir ve katılım şifrenizi uygulama üzerinden alabilirsiniz.
Not: Kampanyaya Hangi Şehirlerin ve Hangi Sinema Salonlarının Dahil Olduğunu Görmek İçin Aşağıdaki Resme Tıklamanız Yeterli Olacaktır!

Kampanyadan Hangi Tarifeler Hediye Bilet Kazanır?

Red 8, Red 10, Yeni Red 5, Yeni Red 7, 4.5G Red S, 4.5G Red XS, Red 2016, Red S, Red XS, Red Xsmall, Red Medium, Red Small, Red 2015, Red Classic Extra, Red Classic, Cep Avantaj Heryöne Extra, Cep Avantaj Heryöne tarifelerindeki aboneler ayda 1 kez; Red 15, Yeni Red 10, 4.5G Red 10, 4.5G Red M, Red M, Red 7, Red Large, Red Ekstra, Red, Red Mini tarifelerindeki aboneler ayda 2 kez; Red 20, Yeni Red 20, Yeni Red 15, 4.5G Red Elite, 4.5 Red L, Red Elite, Red L, Red Elite Ekstra, Red Elite Plus, Red+, Red Maksi tarifelerindeki aboneler ayda 4 kez faydanabilirler.

Vodafone Red Bir Bilet Alana 2. Bilet Bedava Kampanyasının Detayları

31.12.2017’ye kadar anlaşmalı sinemalarda tüm salon, film ve seanslarda geçerlidir. Anlaşmalı sinema listesi www.vodafone.com.tr/red sitesinde yer almaktadır.
Aktif Red aboneleri Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri kampanyadan yararlanabilir.
Kampanya kapsamında anlaşmalı sinema tarafından açıklanan ücret karşılığında bir bilet satın aldığınızda, ikinci bilet anında ücretsiz olarak verilecektir.
Kampanyadan yararlanmak için kampanya şifresinin ve telefon numarasının sinema yetkilisine iletilmesi gerekmektedir.
Kampanya şifresi sadece Avantaj Cepte uygulaması üzerinden alınabilir. Şifre SMS ile alınamamaktadır.

” Şifreler tek kullanımlıktır. “

Şifre alımı için atılacak SMS’ler ” ücretsizdir. “

Kampanyadan Vodafone Red tarifelerindeki tüm aktif aboneler 1 gün içerisinde 1 kez yararlanabilir.
Red 2016, Red XS, 4.5G Red XS, Yeni Red 5, Red S, 4.5G Red S, Yeni Red 7, Red M, 4.5G Red M, Yeni Red 10, 4.5G Red 10, Red XSmall, Red Small, Red Medium, Red Classic, Red Classic Extra, Red 2015 ve Red Mini tarifelerindeki aboneler 1 ay içerisinde 1 defa; Red L, 4.5G Red L, Red Large, Yeni Red 15, Red 7, Red ve Red Extra tarifelerindeki aboneler 1 ay içerisinde 2 defa; Red XLarge, Red Elite, 4.5G
Red Elite, Red Elite Extra, Red Elite Plus ve Yeni Red 20 tarifelerindeki aboneler 1 ay içinde en fazla 4 defa faydalanabilir.

Kampanyaya katılım azami bilet adedi ile sınırlıdır.

Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar günlerine denk gelen ilk ve orta öğretim sömestr, Resmi Tatil ve Bayram günlerinde kampanya geçerlidir.
Sinema bileti, anlaşmalı sinemaların gişelerindeki mevcut ödeme yöntemleri kullanarak alabilirsiniz.
Gözlük bedelinin bilet fiyatına ek olarak ödenmesi gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir