Rusya tarihinin en büyük hayvan kaçakçılığı önlendi
11 Eylül 2018
Instagram’da ünlüler 10 Eylül 2018
11 Eylül 2018
SEAT 2016’da giriş yaptığı SUV segmentine, Ateca ve Arona modellerinden sonra Tarraco’yu da eklemeye hazırlanıyor. Aracın resmi tanıtımından önce, yeni modelinin tüm özelliklerini gözler önüne sermek için arazi testlerine devam ediyor.

AİLENİN EN BÜYÜK ÜYESİ TARRACO SUV

SEAT Tarraco’nun sürücü koltuğundaki his oldukça etkileyici. Son derece dinamik ve aynı zamanda güven hissi veriyor. SEAT’ın en yeni SUV modeli, yedi yolcu kapasitesine ve 760 litre bagaj hacmine sahip bir araç.

HER TÜRLÜ ARAZİYE UYUM SAĞLIYOR

SEAT Tarraco, uluslararası tanıtımından önce bir arazi parkurunda performansını sergiliyor. Araç son derece dik bir yokuştan inerken yüzde 70 eğimli kayalık dağ arazisinin üstesinden kolaylıkla geliyor. Dört tekerlekten çekiş sisteminin sınırı neredeyse yok gibi.

VİRAJLAR ARTIK KORKUTUCU DEĞİL

Tarraco, yüzde 85 yana eğimi başarıyla aşabilecek şekilde tasarlandı. Bu özellik, böyle bir arazide sağlamlık ve güvenlik hissi veriyor. Ek olarak aracın devrilmesi durumunda otomatik olarak kapı kilitlerini açan, motoru durduran ve acil durum çağrısı gerçekleştiren devrilme asistanına özelliği bulunuyor.

BASİT BİR EL HAREKETİ İLE ALTI SÜRÜŞ MODU

Asfaltta sürüşe hazır olmak için tek yapmanız gereken sürüş modu seçme düğmesini çevirmek. Sport modunda, araç son derece esnek sürüş becerileri gösteriyor. Tarraco’yu hafta sonlarında dağ yollarında kullanabilir ve şehirde olduğu kadar konforlu bir sürüş yapabilirsiniz. Ayrıca, aracın Adaptif Şasi Kontrolü özelliği (DCC) sayesinde, uzun yollarda da size eşlik edebilecek dinamik bir araç hissine sahip oluyorsunuz.

Tarraco 18 Eylül’deki uluslararası resmi tanıtımdan önce testlere devam ediyor.

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir