Taksit Ve Kredilerde Vade Uzatılacak
23 Şubat 2019
Miyokart İnfarktüsü
23 Şubat 2019

Son yılların fotoğraf çekme trendi “selfie” gün geçtikçe daha da büyüyor. Bazen bir manzarayı arkamıza alıp, kimi arkadaşlarımızla birlikte bazense tek başımıza selfie çekiyoruz.

Sadece biz değil tüm dünya bunu yapıyor. Selfie’lerimizde küçük düzeltmelerle de mükemmel selfie’ye ulaşmaya çalışıyoruz. En güzel selfie’ye sahip olabilmek için herkesin kullandığı IOS ve Android uygulamaları var. İşte mükemmel selfie’ye ulaşmamızda muavin olacak en popüler 10 selfie uygulaması.

FaceTune

Doğallıktan uzaklaştırmadan selfie’nizi kusursuzlaştırmak FaceTune uygulaması ile mümkün. Birçok blogger’ın kullandığı uygulama ile cildinizdeki kusurları yok edebilir, dişlerinizi beyazlatabilirsiniz.

Fiyatı: Android -10 TL; IOS- 3,99$
İşletim sistemi: IOS, Android

YouCam Perfect

Kırışıkları yok etmekten, ten kusurlarını yok etmeye kadar birçok rötuş yapabileceğiniz uygulama aynı zamanda farklı efektler de sunuyor. YouCam Perfect’in en farklı özelliklerinden biri ise size fotoğraftaki istemediğiniz objeleri ve kişileri silme imkanı tanıması. Uygulama aynı zamanda fotoğraflara ova ekleme ve çoklu fotoğraflarda kişileri isimlendirme imkanı tanıyor.

Fiyatı: Ücretsiz
İşletim sistemi: IOS, Android

Perfect365

Makyajdan, ten kusurlarını gidermeye kadar birçok fonksiyon içeren Perfect 365 mükemmel selfie için çok kullanışlı bir uygulama. Eğer dişlerinizin renginden memnun değilseniz uygulama sayesinde hızlı ve basit bir şekilde dişlerinizin rengini beyazlatabilirsiniz. Uygulama aynı zamanda makyaj ve moda tüyoları da veriyor.

Fiyatı: Ücretsiz
İşletim sistemi: IOS, Android

Retrica

En yaygın selfie uygulamalarından olan Retrica’nın en büyük özelliği profesyonel olarak tasarlanmış birçok efekte sahip olması. Uygulama aynı zamanda vintage fotoğraf oluşturma ve kolaj yapma imkanı da tanıyor.

Fiyatı: Ücretsiz
İşletim sistemi: IOS, Android

Bright Camera – Camera for Facebook

Bright Camera – Camera for Facebook, çektiğiniz selfie ve fotoğraflara çerçeve, efekt gibi eklemeler yaparak hızlı bir şekilde Facebook ve diğer sosyal ağlarda paylaşma imkanı tanıyor. Facebook ile eşleşen uygulama sayesinde sevdiklerinizin doğum günlerinde takvimden havadis, bilgi, salık alarak onlar için doğum günü kartı hazırlayabilirsiniz.

Fiyatı: Ücretsiz
İşletim sistemi: IOS, Android

Candy Camera
30’dan çok filtresi olan uygulama size farklı şekillerde selfie çekme imkanı tanıyor. Candy Camera’da bulunan ten kusurlarını düzeltme, makyaj ve inceltme gibi fonksiyonlarla selfie’lerinizi mükemmelleştirebilirsiniz.

Fiyatı: Ücretsiz
İşletim sistemi: IOS, Android

Picr

Yıllar sonra kendinizin ya da çocuğunuzun gün gün nasıl değiştiğini görmek istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Selfie çekmeyi çok sevenler için tasarlanan uygulama düzenli selfie çekmenizi sağlıyor. Günlük, haftalık ya da aylık şekilde hatırlatma ayarladığınızda size selfie çekmeniz gerektiği haberini veriyor ve belli bir süre sonunda size bir albüm hazırlıyor. Bu şekilde hızlı bir şekilde günler, aylar ya da yıllar içindeki değişiminizi görebilirsiniz.

Fiyatı: Ücretsiz
İşletim sistemi: IOS

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir