Hayalleri Gerçekleştirmek İçin Neyi Bekliyoruz

İnsanları Neler Mutlu Ediyor?
17 Mart 2019
5G Projesinin Lansmanı Yapıldı
17 Mart 2019

Çocukluğumuzdan itibaren düş kurmaya başlıyor, hayalimizdeki hayatı yaşamak için elimizden geleni yapıyoruz. Hayalimizdeki okula gitmek istiyoruz, hayalimizdeki işte çalışmak istiyoruz, hayalimizdeki aşkı yaşamak için bekliyoruz.

Gün geliyor hayallerimizi yaşarken buluyoruz kendimizi. Mutluluğu hep o hayallerin gerçekleşmesine koşul koşuyoruz. Peki hayalleriniz gerçekleştiğinde mutluluğu yakalıyor musunuz? Ya da yeni kurulan hayaller için endişeleriniz, beklentileriniz devam ediyor mu? Hayalindeki işte çalışan hayalindeki evliliğe sahip çoğu tanıdığım hayallerinin gerçekleşmesine karşın mutlu değil. Çünkü mutluluğu beklentiye bağlamadan sadece anı yaşayarak olacağının farkında değil.

Değişim için bir yerden başlamaya çalışsak da etrafımızda duyduklarımızı uygulamaya geçirsek de hatta değiştiğimize inansak da bir an geliyor ve aslında hala mutsuz olduğumuzu ayrım ediyoruz. İstediğimiz mutluluğa bir türlü sahip olamıyoruz. Peki neden?

Değişimi yürekten isteyin!

Öncelikle değişimi yürekten istemek gerek, yapabileceğinize, başaracağınıza inanmak, ama en önemlisi eyleme geçmek gerek. Bu da demek oluyor ki değişime içten başlamalısınız. İçten dışa yapacağın zorlu yolculukta doğru adımlar atarsan istediğin değişimi yakalarsınız. SWOT analizini yapmanız gerekiyor. Analizde çıkan sonuçlara göre değişim süreci planlamasını yapmalısını. İçten değişim sürecini başlattığın andan itibaren kendi mucizeni keşfetmeye başlayacaksınız.

Dıştan değişim zamanı başladığında vücut tipine ve doğru renklerini bulduktan sonra kendine uygun tarzı belirleyip hayata geçir. Çünkü stilinle “Ben buyum” dersin. Sana uygun olan renk tonlarını kullanmak hem seni daha iyi gösterecektir. Renklerin enerjindeki etkisini unutma.
Hayata yeniden konumlanmak için içten dışa değişimin ardından nihayet dönemde sıklıkla duyduğunuz Theta Heailing mucizesini de sizinle paylaşmak istiyorum.

Theta Healing yönteminin kurucusu Vianna Stibal adında bir şifacı, kendisine konulan kanser teşhisi ile aydınlanma yaşamış ve Theta Healing’i hayata geçirmiştir. Beyin dalgalarının ismi olan theta dan adını alan bu yöntemde kök inançlar, derin kazma yöntemi ile ortaya çıkarılır. Theta Healing ile his yüklemesi, şifa uygulamaları yapmak, vizyon yaratmak, ilişkilerdeki sorunların kaynağını bulmak mümkün.

Bu konuyla ilgili kendimden örnek vermek istiyorum. Benim de farkında olmadan menfi etkilendiğim inançlar hayatımda sorunlar yaratıyordu. Alıngan biriydim ve bunu onurlu, gururlu olmanın bir sonucu olarak değerlendiriyordum. Bu durumu da ben buyum diyerek kabul ediyordum. Önce eğitimini aldığım daha sonra ise uygulayıcısı olduğum Theta Healing ile tüm hayatım değişti diyebilirim. Aldığım eğitimlerde bunun bir kök inançtan oluştuğunu öğrendim. Alıngan biri olmamanın, kişisel algılama olmadan da yaşamanın nasıl bir his olduğunu keşfettim. Theta Healing’de başlangıç, ileri seviye, derin kazma, game of life, kilo ve ritim, ilişkiler modüllerini tamamladım. Öğrendim, deneyimledim ve şimdide uygulamasını yapıyorum.

Değişen dünyada değişmeyen olmak senin durman demektir. Değişmek için mucizeyi beklemeyin kendi mucizenizi keşfedin. Theta Healing ile de değişim yolunda tanışmanızı, mucizelerini yaşamanızı,  bunu deneyimleyen, Theta Healing ile yaşamanın farkını gören bir kişi olarak herkese öneririm.

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir