Eğer Şimdi Transfer Yapamazsak Ocak Ayında Yaparız

Galatasaraylı taraftarlardan Kaka ve Forlan’a teşekkür yağmuru
31 Ağustos 2018
Beşiktaşlı Taraftarlar, Bursaspor Maçında Tribününe Giremeyecek
31 Ağustos 2018

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Porto, Lokomotiv ve Schalke eşleşmesini değerlendirirken transfer ile ilgili konuştu.

“BÜYÜK HÜSRANA DA UĞRAYABİLİRİZ”
”Bazen en şanslı görünen kura, en şansız. Bazen en şansız kura en şanslı olur. Biz geçmişte deneyimler edindik. Hem camiamızı hem ülkemizi onurlu şekilde temsil ettik. Bunun devam etmesini bekliyoruz.”
”Futbolda kuvvetli takımlar var, zayıf takımlar var. Zayıf takımlar daha tehlikeli olabiliyor. Büyük bir hüsrana da uğrayabiliriz. Dikkatli olmamız gerekli.”
“FORVET TRANSFERİ İÇİN ÇABALIYORUZ”
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz yaptığı konuşmada, “Transfer ile ilgili beklenti yükseliyor fakat bunu maksatlı olarak yapanlar da var. Gaza gelmeyiz. Önümüzde FFP kaideleri ve umursamadan transfer yapamayız. Ekonomik durumumuza uyan futbolcuları araştırıyoruz.” diye konuştu.
“TRANSFER OLURSA OLUR, OLMAZSA OCAK AYINDA OLUR”
Mustafa Cengiz forvet transferine de değinirken, “Transferde çok kısıtlı vaktimiz var. Forvet transferi için çabalıyoruz. Senelik fiyatı skalasına uygun olan başarıya aç, karakteri düzgün futbolcular peşindeyiz. Olursa olur, olmazsa Ocak ayında olur. Şu anda bizim elimizdeki kadro çok değerli.” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir