Arap Sabunu’nun Kullanım Alanları
11 Mart 2019
Avrupa, ABD’yi solluyor
11 Mart 2019

Gelişen teknoloji ile gün geçtik farklı farklı özelliklerde telefonlar çıkıyor adeta cebimizde küçük bir dünya taşıyoruz artık hayatımızda önemli bir yere sahip olan akıllı telefonlardan birisi yapay zeka destekli Casper Via G3.

Yüzde 81.2’lik ekran gövde oranına sahip olan telefon dolayısıyla kullanıcılarına çok daha fazla ekran kullanım alanı Casper Via G3, 6.22 inç’lik büyük bir ekranla karışımızda. Geniş bir ekranı olmasından dolayı özellikle oyun oynarken veya film izlerken daha kullanışlı bir telefona dönüşen cihaz, aynı zamanda Incell adı verilen özel bir teknolojiden faydalanmakta. Bu sayede telefonun ekrana yansıyan görüntülerin çözünürlüğü çok daha canlı.

Helio P22 işlemciden destek alan Casper Via G3’ün bu işlemcisi 2.0 GHz hızında 8 çekirdekli bir işlemci kullanıyor. Bu da oyunların ve uygulamaların oldukça hızlı çalıştığı anlamına geliyor. Telefonun arkasında 13 megapiksel kamera ve telefonun ön yüzünde ise 8 MP kamera bulunan cihaz dikkat çekiyor. Aynı zamanda artırılmış gerçeklik çıkartmalarının da kullanılabildiği görüntülü arama esnasında ekran paylaşabiliyor ve daha eğlenceli görüşmeler yapabilmeyi sunuyor.

Android 8.1 Oreo işletim sistem yüklü olarak gelen Casper Via G3, 3 GB RAM’le geliyor. Orta segment bir telefon için gayet yeterli görünen RAM kapasitesi dışında depolama hafızası ise 32 GB. Dahili hafızayı yeterli bulmayan kullanıcılar, microSD kart desteği ile toplam hafızayı 256 GB’a kadar yükseltme şansına da sahip.
3260 mAh bataryadan güç alan Casper Via G3, Deniz yeşili ve gece mavisi olmak üzere iki farklı renkte satışa sunulmuş durumda.
1699 TL’lik satış fiyatıyla dikkat çeken Casper Via G3, telefona çok para harcamak istemeyen, ama kamerası ve uygulama çalıştırma performansıyla kendilerini tatmin edecek kullanıcılara hitap ediyor.

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir