Burak Yılmaz açıklaması!

Instagram’ı kapatma kararı
2 Ocak 2019
2019’a Çalışarak Girdiler
3 Ocak 2019

Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, TRT Spor’da katıldığı programda Burak Yılmaz hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Mahmutyazıcıoğlu, “Trabzonspor’la resmen anlaşmadan Burak Yılmaz’a imza attırmayız. Hocamızın olumlu referansı var. Şu ana kadar imza yok” şeklinde konuştu.

Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan Burak Yılmaz açıklaması geldi. (Skorer)

Mahmutyazıcıoğlu ismi Beşiktaş’la anılan Burak Yılmaz’la ilgili şu açıklamayı yaptı: “Beşiktaş’ın santrforu gol atarsa kim olursa olsun ben de zıplıyorum. Sosyal medyada 12 yaşından 70 yaşına kadar insan var. Biz oradaki tepkilere göre takımı yönetemeyiz. Burak Yılmaz’ı hocaya sorduk. Trabzonspor bizim kardeş camiamız. Trabzonspor’la helalleşmeden anlaşmayız. O feshetse de helalleşmeden almayız.

“Trabzonspor’la resmen anlaşmadan Burak’la imza atmayız”

Burak Yılmaz operasyonu yaparsak Trabzonspor’la anlaşırız. Hocamızın olumlu referansı var. Şu ana kadar imza yok. Burak Türkiye’yi çok iyi biliyor. Duygusal kısmı bir kenara bırakalım. Burak alternatifler içerisinde 2 isimden 1’i. Trabzonspor’un resmen anlaşmadan Burak’la imza atmayız. 4.5 milyon euro değil Burak’a Messi’ye bile veremeyiz.

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir