Asus ZenFone 2 Türkiye’ye geldi

Selfie’lerde güzel çıkmanın yolları
9 Mart 2019
WhatsApp gruplarında tehlike
10 Mart 2019

“Başkalarının göremediğini gör” felsefesiyle yola çıkan ASUS ZenFone 2; ergonomik tasarımı, yazılımcı işlemleri ve etkileyici kamera sistemiyle artık Türkiye’de.

Dünyanın ilk 4GB RAM’li telefonu olma özelliğine sahip ZenFone 2, oldukça şık ve birçok renk seçeneği bulunuyor. 3 MP PixelMaster kamera, 2,3 GHz’ye varan Intel Atom işlemciler ve dünyanın ilk kişiselleştirilebilir arayüzü ZenUI, ASUS’un mükemmel olanı arama yolculuğunun en mühim adımlardan birini teşkil ediyor ve kullanıcılara benzersiz bir teknoloji deneyimi sunuyor. Keskin görüntüler, hızlı şarj ve yüksek taşınabilirlik ile öne çıkan telefonda performans ve şıklığın dengesini görmek mümkün.

Kullanıcıların tavsiyelerini dinleyen ve bu yolda ilerleyen Asus, çift sim kart uygulamasını aynı anda kullanabilmenizi sağlıyor. Misafir modu sayesinde telefonunuzu geçici olarak verdiğiniz birinin kişisel alanlarınıza girişini kapatıyor. Telefonunuzu çocuğunuza verdiğinizde vakit ve program sınırlaması yapabiliyorsunuz, çocuğunuz sadece sizin seçtiğiniz programları kullanabiliyor böylece. Telefonu kapalı modda tutarken sadece girmek istediğiniz uygulamanın baş harfini ekrana yazarak diğer hiçbir uygulamaya girmeden yazdığınız harfin uygulamasını açıyor. Örneğin ekran kapalıyken sadece “C” harfi çizerseniz camera’yı açabilir, “W” harfini çizerseniz doğrudan web bölümüne girebilirsiniz.

Özellikle selfie çekmeyi sevenleri de unutmayan Asus 5MP ve 140 derecelik panoramik görüş alanı ile unutulmaz selfie’lere imza atmanızı sağlıyor. Düşük ışıkta daha yüksek performans özelliğiyle profesyonel kalitede fotoğraf çekmeniz mümkün.

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir