Arda Turan İddaa’lara Göre elinde silah ile Özür dilemeye Geldi!

Doğalgaz Faturasını Nasıl Düşürürüz ?
10 Ekim 2018
Oyuncu Muhammed Emin Gümüşkaya yoğun bakıma alındı
11 Ekim 2018

Futbolcu Olan Arda Turan, dün gece Bir Mekanda Eğlenirken  tartıştığı şarkıcı olan  Berkay’ın burnunu kırdı. Arda Turan yaptığı açıklamada ” Basit bir tartışma yaşanmıştır, doğrudur ama sebebi anlatılan şekilde değildir” dedi.

İddialara göre kavga Arda Turan’ın Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’e ‘Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın’ demesi nedeniyle çıktı.

KARIMI TANIMAMASI MÜMKÜN DEĞİL!

Berkay Açıklama Yaptı:   “Bütün hukuki yollara başvuracağız. Şu anda evimdeyim, doktorlar kontrole geldi. Ameliyat olup olmayacağım belli değil. Arda’nın benim eşimi tanımaması mümkün değil. Yıllardır süren ve göz önünde olan bir evliliğim var ” dedi.

İddaalara Göre Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin: “Arda koluma dokundu kulağıma yaklaştı ve ‘Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın’ dedi. Ben de ‘Ne diyorsun kendine gel’ dedim. Berkay gördü ve duydu. Sonra Arda’ya ‘Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşacağız’ dedi

Esin Övet: “Arda Turan olayın ardından bir silah alıyor artık nereden bulduysa o saate hastaneye Berkay’ın yanına gidiyor. Diyor ki: “Ben senin karın olduğunu bilmiyordum. Öldür beni, çok pişmanım. Ben çok büyük öküzlük ettim. Özür dilerim.” Dediği İddaalar Arasında.

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir