Altın, Dolar ve Euro Fiyatları Son dakika!

Tokat Hava Durumu
25 Şubat 2019
SANATÇI KİME DENİR, KİMDİR SANATÇI?..
25 Şubat 2019

Hafta kapanışında stratejik olan direnç noktalarında duran dolar hafta başının ilk saatlerinde de güne yükselen bantta refleks sergileyerek başlamıştı; fakat Dolar ve Euro bu gün tam olarak piyasaların açıldığı saatlerde geceye göre düşüşle açılış yaptı.

Dolar hafta sonu piyasalar kapanırken gerçekleşen kapanışla aynı seviyede seyretme işaretleri gösteriyor. Dolar ve Euro, hafta sonu kapanış öncesi gerçekleştirdiği yukarı yönlü atağı devam ettirir seviyede dursa da piyasaların açılması ile BiST etkisi görülmeye başlandı. Doların piyasa açılışlarının ilk dakikalarında itibaren direnç noktalarının destek noktası haline geldiği görüldü. Gece yarısı 5,33’ten açılış için zirveyi gören dolar piyasa açılışı yaptığı sırada Cuma günkü seviyesine geriledi.

Dolar ve Euro kaç TL oldu? Dolar kuru güne ne kadar ile başladı? Bankalar arası piyasada döviz kurlarında son durum nedir?

Dolar/TL, bu sabah açılışta yaptığı atak ile 5.3146 seviyelerinden güne giriş yaptı. Euro/TL ise 6,0381 TL ile destek bandında işlem görmeye devam ediyor. Açılıştan bu yana geçen paralel yönlü hareketli geçen sürede ise üçer birim daha fark katan dövizde yatırımcıların günün ilk saatinde alış yönlü refleksler gösterdiği takip edilirken, dolar ise 2 birimlik gerileme ile alış pozisyonundaki yatırımcıları beklemeye almış durumda. Altında ise durum daha farklı oranlarda hareket halinde. Yatırımcılar altın için şuana kadar alış pozisyonunda refleks sergilemeye devam ediyor.

Vatandaşların yatırım için tercih ettiği en güçlü madenlerin en başında geliyor olan altın 25 Şubat 2019’da ne kadar oldu?

Çeyrek altın, yarım altın, tam altın, cumhuriyet altını fiyatlarında bugün. Yarım altın 1 lira değer kaybetti. Gram Altın: 227,50 TL den işlem görürken, Çeyrek altın ise 2 lira gerileyerek 376,27 TL den işlem görmeye devam ediyor. Orta ve uzun vade yatırım aracı olarak görülen; yarım altın; 752,47 TL den ve cumhuriyet altını da 1532 TL den yatırımcıların işlemine dahil oluyor.

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir