Alişan ve Buse Varol’un Bebeklerini Gördüğü İlk Anlar

Benler Cilt Kanserine İşaret Edebilir 
19 Şubat 2019
Deney hayvanı üretim merkezi üniversitelerin talebini karşılıyor
19 Şubat 2019

Geçtiğimiz günlerde ilk bebekleri dünyaya gelen Alişan ve Buse Varol’un bebekleri Burak’a ilk kavuşma görüntüleri ortaya çıktı.

2018 yılında Buse Varol ile nikah masasına oturan Alişan geçtiğimiz günlerde ilk kez babalık heyecanı yaşamıştı. Oğulları Burak’ı kucağına alan çift, güzel haberi sosyal medyadan paylaştıkları fotoğraflarla duyurmuştu.

BEBEKLERİNİ GÖRÜNCE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Buse Varol ve Alişan’ın ameliyathaneden yeni fotoğrafları ortaya çıktı. Doğumdan hemen sonra çekilen fotoğraflar Varol’un doktoru tarafından paylaşıldı. Çiftin bebeklerini gördüğü anlarda gözyaşlarına boğulduğu da gözlerden kaçmadı.

“DOĞUMU GÖRDÜM, ALLAH’A İNANMAYAN TAŞ OLUR”

Doğumda eşinin yanında olan Alişan, yaşadığı duyguları telefonla bağlandığı 2. Sayfa programında şu sözlerle anlatmıştı: “Allah isteyen herkese versin inanılmaz bir duygu tarif edilemez. Ben doğuma girdim son ana kadar dayanabilir miyim diye düşündüm. Perdenin arkasında hep Buse’yle birlikteydim. Elini tuttum. O çocuğun perdenin arkasında çıkma anı mucize. Acayip bir şey Allah’ın bir mucizesi. Allah’a inanmayan hakkaten taş olur. Orada anlıyorsun ki bu bir mucize 9 ay annenin karnında büyüyor ve sonra kucağına alıyorsun. Dün geceden beri bebeğin yanına gidip bakıyorum enfes alıyor mu diye sürekli koklamak öpmek istiyorum acayip bir duygu. Bebek, bana, Buse’ye, dayısına ve amcasına benziyor. Buse ‘Çok güzel’ diye ağlamaya başladı. Bende bir şey diyemedim. Sadece ‘Aşkım geldi ve çok şükür’ diyebildim.”

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir