Ali Koç’tan 7 yıl sonra tarihi karar!

Masa Tenisi Sporu Nedir, Nasıl Oynanır, Kuralları Nelerdir?
21 Kasım 2018
Bakandan öğrencilere maaş müjdesi!
21 Kasım 2018

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, sezon başından beri deplasmana gitme rutinini Trabzon’da da bozmayacak. Koç, böylelikle 7 yıl sonra Trabzonspor deplasmanına giden ilk Fenerbahçe Başkanı olacak.

Fenerbahçe Kulübü’nden alınan bilgilere göre, bu sezon hiçbir deplasmanda takımını yalnız bırakmayan Koç, Trabzon’da da bu rutini bozmayacak.

TRİBÜNLERDEKİ YERLERİNİ ALACAK

Fenerbahçe’de, mazereti olan isimler dışındaki tüm yönetim kurulu üyeleri de başkan Ali Koç’la birlikte Trabzon’a giderek, tribündeki yerlerini alacak.

7 YIL SONRA İLK OLACAK

Son anda bir değişiklik olmadığı takdirde programını bu şekilde düzenleyen Koç, 7 yıl sonra Trabzon’da statta maç izleyen ilk Fenerbahçe Başkanı olacak.

3 Temmuz 2011’den sonra Trabzonspor ile gerginleşen ilişkiler nedeniyle senelerce Trabzon’a gitmeyen eski başkan Aziz Yıldırım, bu yılın Ocak ayında oynanan maç için kente gitmiş ancak cezalı olduğu için karşılaşmayı otelde televizyondan seyretmişti. Ali Koç daha önce de Galatasaray derbisini 10 yıl sonra Türk Telekom Stadı’nda izleyen ilk Fenerbahçe Başkanı olmuştu.

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir