22 Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Lifestyle-Turkey 2019 Muhafazakâr Giyim Fuarı Kapılarını Açacak
15 Ocak 2019
Tokat Merkez Öğretmenevi
15 Ocak 2019

Belediye Başkanlıkları ve SYDV’ler İŞKUR üzerinden yayınlamış oldukları ilanlar ile 22 kamu personeli alımı yapacaklarını duyurmuş olup İlköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilir.

Kızıltepe Belediyesi 10 kişi Kamu personeli alımı yapılacak olup alınacak personeller kamyon şoförü ve işçi olarak daimi olarak istihdam edilecektir. Şoför alımı için D sınıfı ehliyete sahip olma şartı aranmakta olup Belediye personel alımında KPSS şartı bulunmamaktadır. Başvuru yapacakların 17 Ocak 2019 tarihine kadar şahsen Kızıltepe belediyesi personele yapılması gerekiyor.

Tokat’ta Tanoba Belediyesi 1 kişi beden işçisi alımına kişisel durumu eski hükümlü olanlar başvuru yapabilecektir. Adayların şahsen Tanoba belediyesi personele 18 Ocak 2019 Tarihine kadar müracaat etmesi gerekmektedir.

Kütahya Belde büro işçisi 4 kişi beden işçisi 1 kişi temizlik işçisi 1 kişi toplam 6 kişi alınacaktır. Büro işçisi alımına önlisans ve lisans bölümü mezunu olmak, diğer alımlar için ilköğretim ve lise mezunu olmak gerekiyor. Başvuru yapacak adayların 16 Ocak 2019 tarihi saat 17:00’e kadar şahsen başvuru yapılması gerekmektedir.Gölova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 4 kişi evde yaşlı bakım hizmetleri ve temizlik personeli olarak alınacaktır. Adayların 21 Ocak 2019 Tarihine kadar şahsen Gölova SYDV başvuru yapması gerekiyor.Yıldızeli SYDV 1 kişi en az lise mezunu Bilgisayar kullanmayı bilen büro işçisi alınacak olup SYDV personel alımı için adayların 18 Ocak 2019 Tarihine kadar şahsen başvuru yapması gerekmektedir. Kaynak: Belediyeler ve SYDV’ler 15 Ocak 22 Kamu Personeli Alımı

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir